Місія проекту

Мережа DOCU/CLUB це один із стратегічних напрямів роботи ГО «Докудейз», спрямований на підвищення обізнаності про права людини та вільний доступ громадян України до кращого документального кіно з усього світу. За допомогою фільмів та дискусій ми поширюємо знання про права людини та про методи їх захисту, формуємо в українському суспільстві розуміння людської гідності як найвищої цінності, розвиваємо громадянський активізм та формуємо активне громадянське суспільство.


Мережа на сьогодні налічує понад 400 кіноклубів, які працюють як самостійні ініціативі групи при громадських, державних та комунальних установах по всій Україні. 


Унікальність Мережі DOCU/CLUB полягає в її принципах самоврядності, децентралізації та використанні кіно як потужного інструменту для творення змін, адже значну частину колекції Мережі DOCU/CLUB складають саме імпакт-фільми. Їх покази та обговорення відбуваються по всій країні, у великих містах та в маленьких селах. У колекції Мережі DOCU/CLUB ― понад 130 стрічок з медіатеки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, серед яких призери Sundance Film Festival, Sheffield Doc/Fest, Watch Docs та інших знакових фестивалів. Фільми перекладені й озвучені українською мовою. До кожного фільму є розроблений експертами з прав людини сценарій обговорення, інтерактивні вправи та інші методичні матеріали.

Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки