Онлайн-кіноклуб

Онлайн-кіноклуб Docudays UA  це можливість для модераторів більш, ніж 300 кіноклубів, які працюють по всій країні, за будь-яких умов проводити регулярні покази та обговорення якісного документального кіно для різних цільових аудиторій задля підвищення рівня їхньої обізнаності щодо практичних способів та інструментів захисту прав людини.

 

Модератори онлайн-кіноклубів можуть, за власним бажанням, організувати закриту чи відкриту зустріч.

 

Формат закритої зустрічі передбачає поширення модератором персональних запрошень групі потенційних учасників, як то учнів, студентів, учасників певної програми тощо.


Взяти участь у відкритій зустрічі онлайн-кіноклубу може будь-який мешканець чи мешканка України за умови попередньої реєстрації.

Анонси відкритих зустрічей розміщуються на цій сторінці, а також на офіційній сторінці мережі кіноклубів Docudays UA у фейсбуці. 


Відповідно до умов роботи онлайн-кіноклубів Docudays UA відкриті та закриті зустрічі проводяться з використанням сервісу zoom (https://zoom.us). На час проведення зустрічі фільми для онлайн-показів завантажуються на сайт http://docuclub.docudays.ua виключно представниками команди Мережі Docudays UA - відповідно до заявок модераторів. Під час події фільм буде доступний до перегляду глядачам без реєстрації або інших обмежень. 


Звертаємо увагу, що відповідно до ліцензійних угод, які встановлюють права та обмеження використання аудіовізуальних творів (документальних фільмів, що увійшли до складу колекцій) фільм(и) не можуть бути скопійовані будь-яким чином, у т.ч. завантажені та/або записані глядачами на власні носії інформації під час онлайн перегляду. 

 

 

Модератори постійно діючих кіноклубів Docudays UA можуть завантажити Пам’ятку для модераторів.


Пам’ятка для модераторів
pdf, 139,75 Kb
за підтримки