Про DOCU/КЛУБ

 

Геннадій Кофман, автор ідеї створення ресурсного Онлайн-центру медіапросвіти

з прав людини Docudays UA та фільмотеки Docudays UА

 

Цей ресурс покликаний стати робочим інструментом для всіх, хто співпрацює із фестивалем Docudays UA, але в першу чергу він призначений організаторам Мандрівного фестивалю в регіонах, активістам кіноклубів Docudays UA, модераторам дискусій, педагогам.

 

Тут ви знайдете докладну інформацію про всі фільми, які увійшли до колекції для кіноклубів Docudays UA та на показ яких ми маємо право.

 

Ви можете знайти анотації кожного фільму, інформацію про авторів, нагороди фільму, а також рекомендації наших експертів щодо організації показів, обговорень фільмів та проведення інтерактивних заходів для різних цільових аудиторій.

 

За необхідності можна переглянути кожен фільм онлайн у зменшеній якості. Цю можливість ми надаємо всім зареєстрованим учасникам проекту, аби полегшити їм підготовку до показів фільмів та проведення дискусій після їх перегляду.

 

Кожен фільм супроводжується методичними матеріалами: сценаріями проведення дискусій та інтерактивних заходів, рекомендаціями експертів, як краще організувати роботу з кожним окремим фільмом для різних цільових аудиторій, а також додатковими довідковими матеріалами на теми, яким присвячені фільми. З усіма матеріали можна працювати онлайн безпосередньо на сайті, або завантажити у свій комп'ютер у форматі PDF та роздрукувати.

 

Окремий розділ – методичні та інформаційні матеріали для самоосвіти: посібники, присвячені різним аспектам роботи з документальним кіно та питанням правової просвіти, семінари, майстер-класи провідних фахівців. Таким чином ми намагаємося усім нашим партнерам надати рівні можливості доступу до інформації, яку можна подивитися, прослухати, прочитати у зручній формі та в зручний для вас час. Сподіваємося, що ви знайдете тут багато цікавих матеріалів, що стосуються актуальної правозахисної тематики, сучасних методів правової просвіти та медіаосвіти.

 

На цьому ресурсі ви знайдете приклади найцікавішого досвіду, напрацювань колег, інновації, які можна застосувати у своїй повсякденній роботі. А також приклади та макети реклами, інформаційних матеріалів, які можна використовувати, організовуючи покази документальних фільмів.

 

І, звичайно ж, тут ви можете оформити заявку на DVD-копії фільмів, якими поповнюється колекція Docudays UA, та підписатися на розсилку всіх новин Онлайн-центру Docudays UA, в тому числі – про нові надходження медіаколекції та про життя Мережі регіональних партнерів фестивалю Docudays UA.

 

Ми намагаємося організувати цей ресурс так, щоб вам було максимально зручно й легко знаходити і використовувати потрібні тексти, фільми, інші відеопродукти. Звичайно, ми відкриті для ваших побажань і рекомендацій, як зробити ресурс більш зручним і ефективним.

 

Наостанок нагадуємо, що повний об’єм матеріалів та можливостей Онлайн-центру Docudays UA доступні лише зареєстрованим користувачам. Якщо ви маєте персональний код доступу до цього ресурсу, будь ласка, не передавайте власний пароль іншим особам.

Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки