Боги Моленбеку
Режисер: Реетта Гугтанен
Країна: Фінляндія, Бельгія, Німеччина
Рiк виробництва: 2019
Тривалість: 73 хв
Тема:
  • Свобода пересування
  • Права дитини
Аудиторiя:
  • Широке коло глядачів (від 18-ти років)
  • Студенти
  • Освітяни
  • Учні
Реформа:
  • Освітня реформа
Комуна Моленбек у Брюсселі. Для когось примарна столиця джихадистів, а для шестирічних Аатоса та Аміна – рідна домівка. Тут вони прислухаються до павуків, виявляють чорні діри і сваряться через те, хто буде командиром летючого килима, який має понести їх на землі своїх предків. Хлопці живуть в одній будівлі, але походять із різних світів. Разом вони шукають відповіді на важливі питання. Аатос хоче мати власного бога, бо Амін вже має Аллаха. Але питання ускладнюється переконанням його друга Фло про те, що люди, які вірять у Бога, божевільніРаптом загроза зі світу дорослих перериває гру дітей у мить, коли на станції метро поблизу вибухають закладені терористами бомби. Вулиці заповнені танками, озброєними солдатами та поліцієюІсторії перед сном відтепер викликають образи насильства, та навіть дружба хлопців піддається випробуванню, доки очікуваний поворот не змінює їхні життя назавжди.
автори фільму
avatar
Реетта Гугтанен

Режисерка Реетта Гугтанен живе і працює в Гельсінкі. Вона отримала магістерський ступінь у Фінляндській кіношколі ELO Університету Аалто за спеціальністю «режисура документального кіно». Крім цього, вона здобула ступінь бакалавра соціології та філософії. Нині Реетта поєднує зйомки кіно з навчанням в аспірантурі Університету Аалто.

 

Її фільми «Перерва на каву» про трьох вічних студентів та «Економічні прогнози», абсурдистське дослідження непереборного світу економіки, широко демонструвалися на міжнародних кінофестивалях. Фіно-бельгійсько-німецька копродукція «Боги Моленбека» – її повнометражний документальний дебют.

 

ВИБРАНА ФІЛЬМОГРАФІЯ

Перерва на каву (2009), Економічні прогнози (2015), Боги Моленбеку (2019)

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки