Контакти

Алла Тютюнник,

керівник проекту "Кампанія за права людини за допомогою інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA", alla.tyutyunnyk@gmail.com.

 

Тетяна Кулик

координатор проекту, tvkulik@gmail.com.

 

Геннадій Кофман

координатор ресурсного онлайн Центру медіа-просвіти з прав людини Docudays UA та Фільмотеки Docudays UА, gkofman@docudays.org.ua.

 

Олександра Набієва,

комунікаційнакоординаторка проекту "Кампанія за права людини за допомогою інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA", alexandra.nabieva@gmail.com

 

Ігор Кофман,

технічний координатор проекту, cmiigor@gmail.com

 

Олена Куценко

координатор мережі постійно діючих кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA в школах, університетах, молодіжних НДО, євроклубах, бібліотеках АР Крим, lena.krim@mail.ru.

 

Олександр Букалов

координатор мережі постійно діючих кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA у виправних колоніях пенітенціарної системи, abukalov@ukr.net.

 

Олег Дука

координатор мережі постійно діючих кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA у навчальних закладах пенітенціарної системи України, dukaoleg@meta.ua.

 

Микола Козирєв,

координатор мережі експертів з прав людини постійно діючих кіноклубів медіапросвіти Docudays UA, kozyrevn@gmail.com.

Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки