Євромайдан. Чорновий монтаж.
Режисер: Володимир Тихий, Андрій Литвиненко, Катерина Горностай, Юлія Гонтарук, Роман Бондарчук, Андрєй Кісєльов, Роман Любий, Олександр Течинський, Олексій Солодунов, Дмитро Стойков
Країна: Україна
Рiк виробництва: 2014
Тривалість: 59 хв
Тема:
 • Свобода мирних зібрань та об’єднань
 • Свобода слова та думки
 • Право на свободу та особисту недоторканність
 • Права людини
 • Людська гідність
 • Громадянин/-ка і держава
Аудиторiя:
 • Учні
 • Студенти
 • Юристи
 • Заклади ДПтСУ
 • Працівники пенітенціарної служби України
 • Журналісти
 • Державні службовці
 • Освітяни
 • Активісти / громадські організації
Реформа:
 • Виборча реформа
 • Реформа поліції

Революція як вибух пробудженої гідності, як ейфорія свободи, як біль усвідомлення ціни, як народження новітньої історії України. 


Ми звернулися до режисерів, що знімали український протест, і попросили надати нам їхні найкращі кадри. Епізоди майбутніх фільмів про Євромайдан склалися у калейдоскоп революції, що не потребує коментарів. Ми пропонуємо до вашої уваги хроніку Українського протесту. Проживіть із нами ці три місяці боротьби, відчуйте і побачте революцію нашими очима

автори фільму
avatar
Володимир Тихий

Український кінорежисер, сценарист та продюсер документальних та ігрових фільмів. Народився 25 лютого 1970 року у Червонограді Львівської області. Після закінчення школи Володимир вступив у 1987 році в Червоноградський гірничий технікум. У 1989-1991 роках служив у радянській армії у морській авіації, був дислокований в Білорусі. Згодом у 1992 році вступив а 1997 році закінчив режисерський факультет Київського державного інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого (майстерня Михайла Іллєнка).Свою кар'єру розпочав як режисер телефільмів та телесеріалів, згодом змінив фокус на документалістику і в решті-решт остаточно перейшов до зйомок повнометражних художніх фільмів.

avatar
Андрій Литвиненко
Андрій Литвиненко закінчив Університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого у 2012 році. Спеціальність – режисер кіно і телебачення. Був автором ідеї й одним із режисерів кіноальманаху «Поза Євро», присвяченому Чемпіонату світу з футболу Євро-2012, взяв участь в антології «Українські голоси» та «Євромайдан. Чорновий монтаж», «Київ від сходу до заходу». У 2013 році отримав грант Gaude Polonia і навчався у Варшавській школі Вайди в студії документальних фільмів. Автор ідеї фільму «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова».
avatar
Катерина Горностай
Катерина Горностай народилась 15 березня 1989 року в місті Луцьк (Україна). Отримала ступінь бакалавра природничих наук за спеціальністю «біологія» і магістра журналістики в Національному Університеті «Києво-Могилянська Академія». Зараз навчається у Школі документального кіно та театру Маріни Разбєжкіної та Міхаіла Уґарова.
avatar
Роман Бондарчук
Роман Бондарчук народився 1982 року. Закінчив Київський національний університет театру, кіно й телебачення імені І. К. Карпенка-Карого (майстерня Юрія Іллєнка). Зняв багато документальних і короткометражних фільмів, а також відеокліпів. Володар численних нагород національних та міжнародних кінофестивалів.
avatar
Юлія Гонтарук
Юлія Гонтарук народилася 1987 року в Києві. У 2007-2012 роках навчалася режисурі в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого.
avatar
Роман Любий
Роман Любий закінчив КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого, майстерня Валентина Марченка. Входить до творчого обєднання «Вавилон13», працює з кіно, театром і музикою.
avatar
Олександр Течинський
Олександр Течинський народився у 1979 році у місті Дніпро в Україні. Дитинство провів у республіці Саха (Якутія) на північному сході Росії. У 1999 році закінчив Дніпропетровське медичне училище, після чого працював медиком у команді швидкої психіатричної допомоги. У 2001 році залишив медицину і почав працювати фотографом-фрілансером. Працює фоторепортером уже більш ніж 15 років, у тому числі співпрацював із Frankfurter Allgemeine Zeitung, Der Spiegel, Vogue, Playboy та іншими виданнями. Окрім України, фотографував в Ірані, Афганістані, Азербайджані, Бразилії, Ліберії, Грузії, Росії та Латвії. Зосередився на створенні документального кіно з 2011 року. Його дебютний повнометражний документальний фільм «Все палає» здобув нагороду MDR Film Prize за найкращий східноєвропейський документальний фільм на фестивалі DOK Leipzig у 2014 році.
avatar
Олексій Солодунов
Олексій Солодунов, український режисер та оператор.
avatar
Дмитро Стойков
Дмитро Стойков, український режисер та фотограф.
avatar
Андрій Кісєльов
Режисер документального кіно, оператор. Працював з Олександром Расторгуєвим та Павлом Костомаровим на проектах «Лента», «Реальність», «Норильськ фільм», «Це я». Режисер проекту «Ознаки Життя» на Радіо Свобода.
Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки