Венери
Режисер: Леа Ґлоб, Метте Карла Альбрехтсен
Країна: Данія, Норвегія
Рiк виробництва: 2016
Тривалість: 80 хв
Тема:
  • Право на свободу та особисту недоторканність
Вiк:
  • 18-24 років

Дві режисерки шукають жінок для зйомок в еротичній стрічці, що базується на власному сексуальному досвіді. 100 зацікавлених відгукуються на пропозицію і з’являються на зустріч, але на кастингу відбувається неочікуваний поворот розвитоку подій. Поволі жінки починають змінювати курс завчасно спланованого інтерв’ю своїми особистими глибокими історіями. Безпосередня та інтимна обстановка розкриває жінок. Завдяки їхній чесності та відвертості стає зрозумілим, що існує можливість переосмислення мови жіночої сексуальності.

автори фільму
avatar
Леа Ґлоб, Метте Карла Альбрехтсен

Леа Ґлоб працює як режисерка та операторка водночас. Отримала нагороду Real Talent Award, яку присуджує Асоціація режисерів Данії. Наразі Леа живе в Копенгагені, де працює й викладає в рамках програми художніх досліджень у Національній кіношколі Данії.

 

 

Метте Карла Альбрехтсен народилася в Копенгагені, але виросла в його передмісті. Вона отримала освіту графічного дизайнера та арт-директора і працювала у різних рекламних бюро перед тим, як вступити до Данської кіношколи на спеціальність режисера/студійного продюсера. У 2009 році вона завершила навчання із фільмом XY Анатомія хлопчика.

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Сценарії просвітницьких заходів
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки