У пошуках Фарідех
Режисер: Азадех Муссаві, Курош Атає
Країна: Іран, Нідерланди
Рiк виробництва: 2017
Тривалість: 86 хв
Тема:
  • Права дитини
  • Людська гідність
Аудиторiя:
  • Широке коло глядачів (від 18-ти років)
  • Освітяни
  • Учні
Реформа:
  • Реформа інтернатних закладів (деінституціалізація)
Повнометражний документальний фільм про іранську дівчину Фарідех, яку у 1976 році у віці 6 місяців залишили у храмі. Згодом її всиновила голландська родина, яка забрала її до Нідерландів, аби дати їй нове життя. Батьки обіцяли відвезти її до Ірану, коли їй виповниться 18, але не зробили цього, бо завжди вважали Іран занадто небезпечною країною. Дівчина долає свої страхи та самостійно вирушає до рідної країни, де знайомиться із трьома родинами, одна з яких може виявитися її біологічною сім’єю, і відкриває свою іранську ідентичність і культуру.
автори фільму
avatar
Азадех Муссаві
Азадех Муссаві народилася 1980 року в Тегерані. Має бакалаврський ступінь із режисури факультету кіно і театру Тегеранського університету мистецтв. Працювала помічницею режисера та сценарною радницею коротко- і повнометражних ігрових і документальних фільмів. Зняла дві короткі ігрові та одну короткометражну документальну стрічку. Її документальна кіноробота середнього метражу «З Ірану: Розлучення» брала участь та отримала нагороди фестивалів по всьому світі. «У пошуках Фарідех» – її перший повнометражний документальний фільм.
Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Сценарії просвітницьких заходів
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки