Тілом і душею
Режисер: Матьє Брон
Країна: Мозамбік
Рiк виробництва: 2010
Тривалість: 56 хв
Тема:
  • Людська гідність
  • Права меншин
  • Свобода пересування
  • Рівність і недискримінація
Аудиторiя:
  • Журналісти
  • Студенти
  • Активісти / громадські організації

Вікторія, Маріана та Васко, троє молодих мозамбіканців з фізичними порушеннями, мешкають у периферійних кварталах Мапуто, столиці Мозамбіку. Вікторія організовує показ мод серед жінок з інвалідністю, аби надихнути їх до самоповаги, як її саму тому вчили; Маріана з її жагою спілкування заводить корисні контакти і долає перешкоди урбаністичної архітектури, а Васко неофіційно промишляє тим, що лагодить взуття. Фільм виявляє їхнє ставлення до самих себе та до інших людей, а також ставить універсальні питання про те, як знайти своє місце в суспільстві.

автори фільму
avatar
Матьє Брон

Матьє Брон народився у Франції у 1976 році. Здобув кіноосвіту у Франції (Університет імені Поля Валері, 1994-1997) та диплом за фахом «соціологія та індустріальна психологія» у Південній Африці (UNISA 2005-2009). З 2000 року знімав фільми у Мозамбіку, де жив з 1998 по 2011 рік. Три роки працював відеомонтажером-фрилансером (документальні, ігрові, корпоративні фільми). В 2002 році у Мапуто заснував компанію MEETINGS і став виробляти (як продюсер і режисер) фільми суспільної тематики. Тілом і душею – його перший повнометражний документальний фільм, що знімався у передмістях Мапуто понад 3 роки.

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки