Таткова донечка
Режисер: Меліса Унері
Країна: Фінляндія
Рiк виробництва: 2015
Тривалість: 52 хв
Тема:
  • Права людини
  • Права дитини
Аудиторiя:
  • Широке коло глядачів (від 18-ти років)
  • Учні
  • Студенти
Трагікомічна історія розриву між турком Ченґізом, який мешкає у Фінляндії, та його 26-річною донькою Мелісою, напівфінляндкою за походженням. Їхні стосунки руйнуються, коли Меліса переїздить до Туреччини, аби почати самостійне життя. Нездатність чоловіка змиритися з тим, що його донька вирвалася на свободу, призводить до того, що вона віддаляється від батька. А він, у свою чергу, після того, як декілька років уникав візитів до Туреччини та своєї владної матері, заради зустрічі з Мелісою їде в Стамбул. Але, окрім доньки, там він змушений зустріти також свою матір та турецького хлопця Меліси.
автори фільму
avatar
Меліса Унері
Меліса Унері народилася 1985 року в місті Улу в північній Фінляндії, де й виросла. Після переїзду на батьківщину свого батька Меліса починає працювати на кіновиробництві та створює свій перший документальний фільм «Таткова донечка» для Finnish Klaffi Productions. Меліса отримала ступінь магістра драматургії та кіновиробництва Екстерського університету в Лондоні (Великобританія).
Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Сценарії просвітницьких заходів
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки