Що написане пером
Режисер: Мартін Рат
Країна: Польща
Рiк виробництва: 2011
Тривалість: 11 хв
Тема:
  • Місця несвободи
  • Людська гідність
  • Філософія прав людини
Аудиторiя:
  • Юристи
  • Журналісти
  • Заклади ДПтСУ
  • Працівники пенітенціарної служби України

Головний персонаж – безпритульна алкозалежна людина, що опинився на самому дні. Майже все тіло цього фаната татуювань розписане. Кожен символ має свою історію. Попри скрутну ситуацію, в якій він перебуває, герой фільму намагається знову взяти своє життя під контроль і виправити помилки минулого. Він робить спроби відновити стосунки з родиною, якої не бачив багато років. Хай сестра ігнорує телефонні дзвінки, а брат відмовляється з ним розмовляти, він не втрачає надії на те, що в житті щось таки зміниться. Прекрасно знята документальна стрічка Мартіна Рата показує, як важко стерти з пам’яті події минулого, і водночас доводить, що будь-яке нове переживання визначає подальший плин нашого життя.

автори фільму
avatar
Мартін Рат

Мартін Рат провів дитинство у Східному Берліні. Після того як його виключили зі школи, працював рятувальником у місцевому басейні. Врятувавши кілька життів, Мартін вступив до Коледжу мистецтв в Единбурзі, відтак працював на різних роботах, зокрема у службі автошляхів та відділенні психіатрії в Королівській лікарні в Единбурзі. Досить довго Мартін був перевізником меблів у Норвегії та теслею в Ісландії, після чого опановував мистецтво режисури в Національній кіношколі в Лодзі. Автор короткометражного художнього фільму «Яблуко від яблуні» (2009). «Що написане пером» – це його перша документальна стрічка.

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки