Шахта №8
Режисер: Маріанна Каат
Країна: Естонія, Україна
Рiк виробництва: 2010
Тривалість: 95 хв
Тема:
  • Громадянин/-ка і держава
  • Людська гідність
  • Права людини
Аудиторiя:
  • Широке коло глядачів (від 18-ти років)
  • Працівники пенітенціарної служби України
Реформа:
  • Пенітенціарна реформа
У самому серці шахтарського регіону усі копають – пенсіонери, безробітні шахтарі та навіть діти. Декілька років тому відчайдушні городяни почали нелегально видобувати сировину. Тепер вони копають усюди: у закинутих шахтах, підвалинах зруйнованих будинків, сусідніх лісах, парках відпочинку та на власних овочевих грядках. Емоційно потужна історія боротьби за існування зосереджується на сім’ї Сіканових. Один з трьох дітей, 15-річний Юрій, онук колись впливового керівника радянського заводу, відкладає свої  мрії задля того, щоб забезпечити майбутнє сестер. Єдиним способом це зробити виявляється ризикований та незаконний видобуток решток вугілля у колись заможному шахтарському місті України.
автори фільму
avatar
Маріанна Каат
Маріанна Каат народилася та живе в Естонії, Таллін. У 1986 р. отримала PhD в Санкт-Петербурзькій Державній Академії Театрального Мистецтва. До 1991 р. працювала редактором сценаріїв та директором Естонського Телефільму. Власну виробничу компанію Baltic Film Production Маріанна заснувала у 1998 р. Відтоді продюсує та знімає документальні стрічки для міжнародного ринку, які взяли багато національних та міжнародних нагород. Компанія Маріанни також займається виробництвом художніх фільмів та телесеріалів.
Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Сценарії просвітницьких заходів
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки