Побачимось у Чечні
Режисер: Александр Кваташідзе
Країна: Грузія
Рiк виробництва: 2016
Тривалість: 69 хв
Реформа:
Інклюзивна складова:

Для Алекса так само, як і для решти грузинів, війна в Чечні здавалася дуже далекою: вони бачили її лише на російських телеканалах. Але насправді вона була просто з іншого боку гори. Він ніколи навіть не уявляв, що поїде туди, але поїхав. Він пішов за нею – французькою фотографинею, яку зустрів за кілька днів до того на показі мод. Досвід війни, з яким Алекс повертається додому, не дає йому спокою. Щось кличе його назад. Він хоче стати воєнним фотографом, але його ніхто не знає й не хоче співпрацювати. Алекс зустрічає багатьох воєнних репортерів, і деякі з них стають його близькими друзями. Він залишається пов’язаним з війною через їхні історії, за якими стежить протягом багатьох років. Він 15 років спостерігає за тим, що війна робить з людьми.

автори фільму
avatar
Александр Кваташідзе

Александр Кваташідзе закінчив Коледж мистецтв ім. Ніколадзе за спеціальністю «Скульптура» в 1996 році. У 2001 отримав ступінь бакалавра мистецтв та гуманітарних наук у Тбіліському державному університеті. У 2006 році закінчив магістерську програму на факультеті кіно в Університеті штату Каліфорнія (Сан-Хосе). Відтоді він працює оператором та/або монтажером, а також режисером і продюсером.

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки