Нове життя Ґоґіти
Режисер: Леван Коґуашвілі
Країна: Грузія, Хорватія, Україна
Рiк виробництва: 2016
Тривалість: 71 хв
Аудиторiя:
  • Студенти
  • Учні
Реформа:
Інклюзивна складова:

Після 14 років тюремного ув’язнення прийшов час для Ґоґіти повернутися до нормального життя. Його бажання здаються доволі скромними: власний дім, а тоді – шлюб із хорошою жінкою. Але кого зацікавить бідний селянин та колишній в’язень, який і досі живе з матір’ю? Ґоґіта знайомиться з Макою в Інтернеті. Вона вже не дуже молода, та й не найгарніша дівчина у світі, але вміє пекти смачнющі торти. Разом вони починають будувати грандіозні плани, хоча ніколи навіть і не бачилися в реальному житті. Матері Ґоґіти жінка не до вподоби. «Чому ти не знайдеш собі гарненьку молоду дівчину? Мака надто товста!».

автори фільму
avatar
Леван Коґуашвілі

Леван Коґуашвілі народився 1973 року в Тбілісі. Вивчав кінорежисуру у Всеросійському державному інституті кіно (ВДІКу). У 2007 році закінчив кінопрограму Школи мистецтв імені родини Тішів (Університет Нью-Йорка). Леван був режисером художнього повнометражного фільму «Вуличні дні» (2010), який здобував різні нагороди, а також фільму «Побачення всліпу» (2013), що отримав 20 нагород і був показаний на понад 80 фестивалях. «Нове життя Ґоґіти» – це перший повнометражний документальний фільм Левана.

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки