Нічна відьма
Режисер: Елісон Клеймен
Країна: США
Рiк виробництва: 2013
Тривалість: 4 хв
Тема:
  • Права людини
  • Права жінок
Аудиторiя:
  • Студенти
  • Учні
  • Освітяни
Інклюзивна складова:

Надєжда Попова («Надя») була 19-річною льотчицею-любителькою, коли в її двері постукала Друга світова війна. Коли нацисти у 1941 році вторглися до Радянського Союзу, Надя вступила до 558-го жіночого нічного бомбардувального полку Радянської армії, ставши однією з перших у світі жінок-бойових пілотів.

автори фільму
avatar
Елісон Клеймен

Елісон Клеймен входить до списку світових «20 режисерів, вартих перегляду» (молодших за 40 років) за версією провідних кінокритиків New York Times А.О. Скотта та Манольї Дарґіс. Її перший ігровий документальний фільм, «Ай Вейвей ніколи не шкодує», увійшов до шорт-листа Оскара, номінований на два «Еммі» та приніс Елісон номінацію Гільдії режисерів Америки. Прем’єра фільму відбулася на кінофестивалі «Санденс» 2012 року, де робота отримала спеціальну нагороду журі.

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки