Нескорений Херсон
Режисер: Устин Данчук
Країна: Україна
Рiк виробництва: 2023
Тривалість: 72 хв
Тема:
  • Свобода від катувань
  • Право на людську гідність
  • Громадянин/-ка і держава
  • Громадський активізм
Аудиторiя:
  • Журналісти
  • Активісти / громадські організації
  • Широке коло глядачів (від 18-ти років)
«Нескорений Херсон» –   стрічка про роботу херсонських журналістів. З початку повномасштабного вторгнення кореспонденти Медіаплатформи «Вгору» фіксували все, що відбувалося в місті. Разом із херсонцями вони пережили захоплення обласного  центру росіянами, мітинги, окупацію та  звільнення рідного міста. У фільмі зібрані унікальні кадри, які показують, якими були для Херсона та його жителів останні півтора року.

Журналісти Медіаплатформи «Вгору»  продовжують працювати в Херсоні – документують наслідки обстрілів та повені, яку спричинив теракт на Каховській ГЕС, розповідають світові історії про нескорене місто та його незламних жителів. Їхня мета, аби про їхній рідний Херсон говорили  більше, а злочини росіян були задокументовані якомога детальніше.

«Нескорений Херсон» – це зізнання в любові рідному місту. Його жителі щодня живуть у небезпеці, та попри все, долають труднощі, не втрачають оптимізму, вірять у перемогу та  роблять усе можливе, аби їхнє місто продовжувало жити. Херсонці, які підтримують місто живим, волонтери, комунальники, водії маршруток, продавці в магазинах це справжні герої, які доводять нам щодня, що Херсон це місто незламних людей.
автори фільму
avatar
Медіаплатформа «Вгору»

«Вгору» у жовтні 2002 року заснувала Благодійна організація «Фонд милосердя та здоров’я»для розвитку громадянського суспільства в Херсонській області.

З 2002 по 2017 рік щотижня виходила друкована версія газети - незалежний громадсько-політичний тижневик «Вгору», наразі видання повністю працює в онлайн режимі https://vgoru.org/ як Медіаплатформа “Вгору”.


Медіаплатформа «Вгору» - висвітлює життя Херсонщини та допомагає людям захищати свої права. Наша місія: Змінюємо світ на краще.

«Вгору» - це перш за все креативна команда, а також: новинний сайт, агентство журналістських розслідувань, спецпроєкти, відеопродакшн та майданчики у соціальних мережах.


«Вгору» – це також трибуна для громадських організацій Херсонської області, майданчик для їх об'єднання, для відкритого діалогу суспільства з владою, інструмент для проведення кампаній едвокасі, правозахисних кампаній.

Медіаплатформа «Вгору» є незалежною від політичних, релігійних, комерційних структур.


 

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки