Наближаючись до слона
Режисер: Аманда Роуз Вайлдер
Країна: США
Рiк виробництва: 2014
Тривалість: 89 хв
Тема:
  • Права дитини
Аудиторiя:
  • Учні
  • Освітяни
Реформа:
Інклюзивна складова:

Перший рік у Вільній школі Тедді Макардла в Літтл-Фоллз (Нью-Джерсі), де відвідування занять добровільне, а правила визначає демократичне голосування. Аманда перебуває там від початку до кінця навчального року, спостерігаючи та документуючи, як засновник школи Александр Хост, одинадцятирічний Джованні, семирічна Люсі, а також неймовірний акторський склад молодих особистостей формують стосунки, досліджують своє оточення та обговорюють порушення правил, аж поки все не сягає критичного етапу.Цей фільм – яскравий портрет розкутого дитинства та людських стосунків.

автори фільму
avatar
Аманда Роуз Вайлдер
Аманда Роуз Вайлдер багато років була поеткою, а потім почала знімати фільми на пагорбах Вермонта, що врешті вилилось у бакалаврський диплома на тему «Поетична документалістика та документальна поезія», для якого вона створила поетичні документальні фільми та вивчала роботу американських поетів Маріанн Мур, Вільяма Карлоса Вільямса, Ґері Снайдера та Джорі Ґрегем у зв’язку з документальним імпульсом у поезії. Вона живе в Нью-Йорку, де працює над фільмом про мистецькі моделі. «Наближаючись до слона» – її перший повнометражний фільм.
Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Сценарії просвітницьких заходів
експерти-консультанти
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки