Літургія протитанкових перешкод
Режисер: Дмитро Сухолиткий-Собчук
Країна: США, Україна
Рiк виробництва: 2022
Тривалість: 12 хв
Тема:
  • Права людини
  • Громадянин/-ка і держава
  • Громадський активізм
Аудиторiя:
  • Широке коло глядачів (від 18-ти років)
  • Активісти / громадські організації
  • Журналісти
Українська реальність розділена на два періоди — до і після війни. У національному опорі кожен громадянин і кожна громадянка намагається допомогти. Українці/-ки змінюють професії й адаптуються до потреб воєнного часу. Скульптор(к)и виробляють протитанкові перешкоди у своїх майстернях. Наче «Теракотова армія», мовчазні постаті відомих українців, янголів, козаків, а також численні копії Ісуса Христа, завмерли в передчутті нових творів. Майстри зварюють захисні металеві конструкції для ЗСУ.
автори фільму
avatar
Дмитро Сухолиткий-Собчук
Дмитро Сухолиткий-Собчук — український автор і режисер, закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Учасник Berlinale Talents, Локарнської кіноакадемії; засновник сценарної платформи «Тераріум». Його перший повнометражний фільм «Памфір» був відібраний для «Режисерського двотижневика» на Каннському кінофестивалі у 2022 році.
Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Сценарії просвітницьких заходів
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки