Килимок
Режисер: Андрій Роханський
Країна: Україна
Рiк виробництва: 2010
Тривалість: 11 хв
Тема:
  • Людська гідність
  • Свобода від катувань
Аудиторiя:
  • Працівники пенітенціарної служби України
  • Юристи
  • Журналісти
  • Студенти
  • Заклади ДПтСУ
  • Активісти / громадські організації

Події, які висвітлює режисер, відбуваються в Харкові. У цій історії йдеться про звичайну людину, життя якої змінюється за один день і назад вороття вже немає. Режисер попереджає, картина не для людей зі слабкими нервами. Дивіться фільм і пам’ятайте – вони поруч! І вже розпочали полювання. Можливо на тебе, а може під загрозою твої близькі. Фільм базується на реальних подіях.

автори фільму
avatar
Андрій Роханський

Андрій Роханський народився 1964 року, юрист, директор громадської організації «Інститут правових досліджень і стратегій». З 2007 року працює в громадських організаціях, які здійснюють безкоштовну правову допомогу. Також бере участь у відео-адвокаційних проектах, присвячених проблемам захисту прав пацієнтів і проблемі припинення катувань людей, затриманих співробітниками міліції. Обидва проекти були представлені на Docudays UA у позаконкурсній програмі фестивалю. Перший проект під назвою «Ви маєте рацію» – містив три історії пацієнтів, права яких були порушені в лікувальних закладах. Другий ­– «Килимок, або Як я рвав шеврон у мента» – від першої особи розповідає історію людини, що піддалася катуванням у міліції з метою одержання зізнання у скоєні злочину, якого вона не скоювала.

 

Свої знання у відео-адвокації вдосконалив на тренінгу міжнародної асоціації Witness. Проекти були здійснені за фінансової підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки