Інтерсекція
Режисер: Дмитро Сухолиткий-Собчук
Країна: Україна, Румунія
Рiк виробництва: 2015
Тривалість: 20 хв
Аудиторiя:
  • Студенти
  • Учні

На перехресті провінційної дороги та міжнародної траси починає і закінчує свій день ромська громада невеликого румунського містечка. Точка перетину географічних шляхів, що відділяє їх від усього світу та утримує в традиційних рамках, де виживають цілими поколіннями родини, сім'ї, чоловіки, жінки, літні люди, діти та підлітки.

автори фільму
avatar
Дмитро Сухолиткий-Собчук

Дмитро Сухолиткий-Собчук народився 1983 року в Умані. 2013 року закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, здобувши кваліфікацію режисера художніх фільмів при майстерні Михайла Іллєнка. Під час навчання в університеті відзняв декілька короткометражних фільмів, які були представлені на офіційних конкурсних програмах та отримували нагороди різних міжнародних кінофестивалів. Брав участь у Кампусі талантів Берлінського МКФ 2013 року та був стипендіатом програми Gaude Polonia 2015 року.

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Сценарії просвітницьких заходів
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки