Інтернет залежний
Режисер: Шош Шлам, Гілла Медаліа
Країна: Ізраїль, США
Рiк виробництва: 2014
Тривалість: 74 хв
Аудиторiя:
  • Працівники пенітенціарної служби України
  • Заклади ДПтСУ
Інклюзивна складова:

Інтернет-залежність стала глобальною проблемою сьогодення. Дедалі більше людей, особливо молодих, користуються Інтернетом частіше, ніж будь-коли раніше. Фільм занурюється в життя реабілітаційного центру в Пекіні й досліджує випадки трьох китайських підлітків – від дня їх прибуття до реабілітаційного центру протягом трьох місяців їх лікування там і до повернення додому. У фільмі висвітлено як причини, що викликають розлад, так і методи лікування пацієнтів.

автори фільму
avatar
Шош Шлам, Гілла Медаліа

Шош Шлам – випускниця театрального факультету Тель-Авівського університету, також навчалася в Школі образотворчих мистецтв Нью-Йорка. Її фільми здобували нагороди кінофестивалів у Любліні, Хайфі, Шанхаї та в інших містах усього світу. Крім цього, Шош має магістерський ступінь з порівняльного літературознавства Бар-Іланського університету.

 

Гілла Медаліа – режисерка й продюсерка, нагороджена Премією Пібоді. Має три номінації на «Еммі», «Золотого варшавського фенікса» та нагороди журі FIPA і Faito doc. Гілла – магістр Університету Південного Іллінойсу та співзасновниця компанії kNow Productions у Нью-Йорку.

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки