Домашні ігри
Режисер: Аліса Коваленко
Країна: Великобританія, Україна, Франція
Рiк виробництва: 2017
Тривалість: 17 хв
Реформа:
Інклюзивна складова:

Фільм зображує життя Аліни Шилової, 20-річної киянки, яку може врятувати від бідності захоплення футболом. Наразі дівчина професійно займається спортом, але обставини складаються неоднозначно: раптово помирає мати Аліни, і на руках у юної спортсменки лишаються маленькі брат і сестра – 6-річний Ренат і 7-річна Регіна. Аліна стає їм за матір. Її спортивна кар’єра на межі провалу. Уся їхня сім’я мешкає в тісній однокімнатній квартирі. Аліна хоче для брата й сестри кращого дитинства, ніж було в неї. Чи вистачить їй сили, аби впоратись з усіма труднощами? Як виграти матч свого життя, коли можливості й обставини проти тебе?

автори фільму
avatar
Аліса Коваленко

Аліса Коваленко – українська режисерка. Випускниця Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого і Школи ім. А. Вайди (Варшава). Її перший повнометражний документальний фільм «Сестра Зо» (2013) був відзначений на фестивалях Docudays UA, КМКФ «Молодість» та ArtDocFect (Москва). Її остання робота «Аліса в країні війни» (2015) демонструвалась у рамках конкурсної програми на фестивалі IDFA в Амстердамі і виграла першу премію на Fidadoc festival of Agadir (Марокко), DocsMX (Мехіко) та Фестивалі документального кіно і прав людини в Парижі.

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки