Конкурс "Кіноклуб Docudays UA в бібліотеці"

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA та Програма "Бібліоміст" оголошують конкурс серед біліотек-членів Програми "Бібліоміст" на участь у створенні кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA.

29 травня 2015

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA та Програма "Бібліоміст" оголошують конкурс серед біліотек-членів Програми "Бібліоміст" на участь у створенні кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA.


Для участі в конкурсі заявники мають заповнити та надіслати на електронну адресу [email protected] ЗАЯВКУ (НАТИСНІТЬ, щоб СКАЧАТИ ЗАЯВКУ), з поміткою у темі листа: "Заявка на створення кіноклубу_Назва міста".


Впродовж 3-х робочих днів учасник конкурсу отримає повідомлення про те, що заявка зареєстрована й прийнята до розгляду.
Заявки приймаються до 17 червня 2015 року (включно).

 

Рішення відбіркової комісії буде прийняте наприкінці червня - на початку липня, про що заявники отримають повідомлення не пізніше 5 липня 2015 року.


Відповідь на запитання можна отримати за телефоном +380931683862, або електронною адресою: [email protected]; контактна особа – Тетяна Мала, pr-менеджер проекту "Кампанія за права людини за допомогою інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA".

 

Детальніше про проект кіноклубів на сайті: http://docuclub.docudays.org.ua/Органіатори конкурсу:
Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAПрограма "Бібліоміст" 

Всi новини
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки