Кіноклуб Docudays UА для дітей. Як це працює?
Команда Мережі DOCU/CLUB презентує новий ролик про кіноклуби Docudays UA, що працюють при школах та навчальних закладах.
20 червня 2024

Ми ставили перед собою завдання продемонструвати, як відбуваються заходи кіноклубів у школах, як реагують учні на  показ документальних фільмів, чим цікава і корисна для них участь в обговоренні фільму. 


Зйомки ролика відбувалися у Києві у квітні 2024 року за участі модераторки кіноклубу Docudays UA з Тернополя Оксани Гіль. Режисеркою ролика стала відома українська режисерка та сценаристка, лауреатка Шевченківської премії Катерина Горностай.


Команда Мережі сподівається, що цей ролик допоможе освітянам у промоції діяльності своїх кіноклубів, спонукатиме до відкриття нових кіноклубів при школах та освітніх закладах. 


Дивіться разом з учнями шедеври документального кіно та говіть з ними про важливе. 


 

Розвиток Мережі DOCU/CLUB фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Посольством Швеції в Україні, Національним фондом на підтримку демократії (NED) та Fondation de France. 


Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам та упорядникам/упорядницям цієї публікації і не обов’язково відображають погляди урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори/авторки та упорядники/упорядниці.

Всi новини
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки