Кіно, що змінює
Зустрічайте ролик про мережу!
27 червня 2024

На початку червня під час конференції для модераторів/-ок  команда Мережі DOCU/CLUB презентувала новий ролик, знятий відомою українською режисеркою, лауреаткою Шевченківської премії Катериною Горностай. 


Зйомки ролика відбулися у Києві у березні 2024 року під час Школи-ретриту для модераторів/-ок. 


Дякуємо усім, хто долучилися до знімального процесу, хто брали участь в роботі над роликом. 


Команда Мережі закликає модераторів/-ок демонструвати цей ролик у кіноклубах, показувати його перед заходами, на зустрічах із партнерами, поширювати у соцмережах. 


Розширюйте спільноту людей, які разом дивляться та обговорюють документальне кіно, знайомте свою громаду з шедеврами документального кіно, надихайте на активні дії для змін.

 

 

Розвиток Мережі DOCU/CLUB фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Посольством Швеції в Україні, Національним фондом на підтримку демократії (NED) та Fondation de France. 


Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам та упорядникам/упорядницям цієї публікації і не обов’язково відображають погляди урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори/авторки та упорядники/упорядниці.


Всi новини
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки