10 років Гідності та Свободи. Показ та обговорення фільму «Євромайдан SOS».
У вівторок, 21 листопада, о 18.00 команда Мережі кіноклубів документального кіно DOCU/CLUB та Музей Майдану запрошують на перегляд та обговорення документального фільму «Євромайдан SOS» режисера Сергія Лисенка.
18 листопада 2023

Цей фільм входить до альманаху «Енциклопедія Майдану», роботу над яким режисер розпочав під час Революції Гідності. Фільми альманаху розповідають про громадські ініціативи, що виникли на Майдані, їхній внесок у перемогу протестувальників та завдання, які громадські активісти взяли на себе після початку російсько-української війни. 


Герої фільму «Євромайдан SOS» – активісти та волонтери Центру громадянських свобод та інших організацій, які 30 листопада 2013 року об’єдналися для надання правової допомоги потерпілим учасникам акцій протесту у Києві та інших містах країни. 


Про ризики і загрози, які доводилося долати учасникам протесту, про уроки Майдану та виклики, що постали перед країною через російську агресію, йтиметься під час обговорення фільму з його творцями та героями. 


Участь у заході візьмуть активістка «Євромайдан SOS», керівниця департаменту Кримської платформи в структурі Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим Марія Томак, громадська активістка і учасниця Революції Гідності, засновниця платформи «Є-мова» Анастасія Розлуцька, координатор правової допомоги Майдану, медіа-юрист Дмитро Гузій та волонтер “гарячої лінії” Євромайдан SOS.


Модеруватиме дискусію Марія Цип’ящук, координаторка та юристка громадської приймальні УГСПЛ в м.Рівне, модераторка кіноклубу Docudays UA «Права людини крізь об’єктив»


Захід організований в рамках підготовленого до 10-ї річниці Революції Гідності виставкового проєкту «МАЙДАН: НАРОДЖЕННЯ МРІЇ. ПЕРШИЙ БІЙ», який розповідає про Євромайдан та відтворює його атмосферу.


Зустріч відбудеться 21 листопада о 18.00 в Національному центрі «Український Дім» за адресою: Хрещатик, 2.

Розвиток Мережі DOCU/CLUB фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Посольством Швеції в Україні, Національним фондом на підтримку демократії (NED) та Fondation de France.

Думки, висновки чи рекомендації належать авторам/авторкам та упорядникам/упорядницям цієї публікації і не обов’язково відображають погляди урядів чи благодійних організацій цих країн. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори/авторки та упорядники/упорядниці.
Всi новини
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки