Сценарії просвітницьких заходів з прав людини до кожного фільму з огляду на цільову аудиторію
Сортувати за
Тема
Аудиторiя
Вiк

Фільм зображує життя Аліни Шилової, 20-річної киянки, яку може врятувати від бідності захоплення футболом. 

Історія дівчини з Бангладешу і трагедії, що змінила її життя.

Режисер розповідає історію біженців, які борються за свою версію правди

Шерифи, обрані громадою села на півдні України, реалізують на практиці свої уявлення про добробут і суспульний устрій у країні, де на сході триває війна.

Історія Іона та його життя: народження за румунської диктатури, втрата зору через нещасний випадок, раптовий виїзд за кордон, аби уникнути хаосу, страху й погроз.

Історія про незвичайну дружбу між ув’язненим убивцею та молодим режисером і боротьбу за правду.

Особистий щоденник української дівчини-документалістки, яка стикається з проблемою вибору так само, як і більшість громадян її країни, коли історичні події раптово вриваються в особисте життя.

Це дуже особистий і потужний портрет надзвичайно талановитої жінки, а також пісні й виступу, які висвітлили історичні події та сучасну політичну ситуацію. Журналістка Елін Йонссон зафільмувала життя Джамали та її родини в Україні і Криму, змалювавши трагічну сімейну історію й нинішню неспокійну ситуацію та складність становища кримських татар у наш час.

Режисерка документує життя у Вільній школі Тедді Макардла в Літтл-Фоллз (Нью-Джерсі). Яскравий портрет розкутого дитинства та людських стосунків.

Дмітрій Ентео колишній необуддист, організатор самостійних ексцентричних акцій. Зібравши рух православних активістів, він оголосив про намір очолити Росію, а згодом і весь світ у євхаристичній революції. Режисерка намагається зрозуміти, ким насправді є герой її фільму.

Бiльше матерiалу
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки