Я не тутешня
Режисер: Майте Альберді, Ґ’єдре Жіцките
Країна: Литва, Чилі
Рiк виробництва: 2016
Тривалість: 26 хв

Хосебе (88 років) мешкає у будинку для літніх людей у Чилі. У неї є манія – знати, звідки родом решта її літніх співмешканців. Усі кажуть їй, що вони чилійці, а не іспанці, як вона. Хосебе постійно думає про свою молодість у Країні Басків. Після року життя тут їй важко згадати, що вона у будинку для літніх людей. Але після 70 років життя у Чилі вона досі добре пам’ятає свою батьківщину.

автори фільму
avatar
Майте Альберді

Майте Альберді – чилійська режисерка і продюсерка. Вона вивчає кіно та естетику в Чилійському католицькому університеті. У неї сформувався дуже особливий режисерський стиль, завдяки чому їй вдається створювати інтимні портрети персонажів, з якими вона працює, за допомогою повсякденних історій у дрібномасштабних світах.

avatar
Ґ’єдре Жіцките

Ґ’єдре Жіцките  – литовська режисерка і продюсерка. Вона закінчила маґістратуру у сфері візуальних мистецтв у Вільнюській академії мистецтв у 2007 році.

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки