Сирійська історія кохання
Режисер: Шон МакАллістер
Країна: Велика Британія
Рiк виробництва: 2015
Тривалість: 76 хв

Друзі та коханці Амер і Раґда познайомилися в тюремній камері в Сирії 15 років тому. Коли МакАллістер вперше зустрівся з цією родиною, Раґда знову була за ґратами, залишивши Амера самого доглядати за 4-ма їхніми синами. Та коли регіоном поширюється «арабська весна», доля родини безповоротно змінюється. Стрічка, що знімалася більше 5 років, окреслює їхню неймовірну одіссею до політичної свободи. Для Раґди й Амера це мандрівка надії, мрій і відчаю заради революції, батьківщини та одне одного.

автори фільму
avatar
Шон МакАллістер

Шон МакАллістер відомий своїми відвертими та щирими фільмами, які з надзвичайною інтимністю зображають життя звичайних людей, що борються за виживання, проте потрапляють у політичні та особистісні конфлікти, намагаючись знайти сенс у світі, в якому ми живемо. Як ранні стрічки, так і нещодавні успішні роботи Шона продовжують надихати, дивувати та зачаровувати публіку. Його останній фільм, «Сирійська історія кохання», був показаний у парламентах Великобританії та Європи, а також став третім у списку найкращих стрічок The Guardian 2015 року.

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки