Майже святий
Режисер: Стів Гувер
Країна: США
Рiк виробництва: 2015
Тривалість: 97 хв
Реформа:
Інклюзивна складова:

Після розпаду Радянського Союзу Україна залишилася сам на сам перед суспільними та політичними зрушеннями. Священик і місцевий авторитет із Маріуполя Геннадій Мохненко зробив собі ім’я, силоміць забираючи бездомних дітей-наркоманів із вулиць міста. Він заснував Республіку Пілігримів – дитячий реабілітаційний центр, який став домівкою для колишніх безхатченків. Завдяки його багаторічній допомозі Маріуполь вже не переповнений бездомними дітьми. Багато хто стверджує, що це відбулось саме завдяки зусиллям Мохненка у Пілігримах. A тим часом центр Геннадія перетворився на не зовсім зрозумілу структуру...

автори фільму
avatar
Стів Гувер

Стів Гувер дебютував як режисер у 2013 році зі стрічкою «Кревний брат», що здобула нагороди як глядацьких симпатій, так і журі на фестивалі «Санденс» 2013 року. Того ж року він став співрежисером документального короткометражного фільму «Сім днів», який теж отримав нагороди. «Майже святий» – друга повнометражна робота Стіва. Гувер також успішно займається комерційними проектами. Тепер він – комерційний директор студії Animal.

Промо-матеріали фільму
download icon
Постер
download icon
Кадри з фільму
download icon
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки