Циркові гастролі
Режисер: Яак Кілмі, Андрес Маймік
Країна: Естонія
Рiк виробництва: 2011
28 хв
Тема:
  • Свобода мирних зібрань;
  • Свобода слова та думки;
Аудиторiя:
  • Активісти / громадські організації;
  • Студенти;
  • Журналісти;

У ХХІ столітті, коли переосмислюється роль циркових тварин, невтомний естонський бізнесмен живе у своєму власному омріяному цирковому світі. Він прагне врешті-решт заснувати в Естонії державну циркову компанію. Але проти жорстокого поводження з тваринами в його цирку виступають захисники тварин. Активісти скрізь їздять за трупою, влаштовують демонстрації та закликають людей бойкотувати цирк. Але врешті-решт до діла береться рука Божа.

автори фільму
Яак Кілмі
Андрес Маймік

Яак Кілмі (нар. у 1973) та Андрес Маймік (нар. у 1970) закінчили факультет культурології Талліннського університету за фахом «кінорежисура». Вони як співрежисери зняли низку успішних документальних фільмів, котрі здобули призи на міжнародних фестивалях та з успіхом були показані в кінотеатрах в Естонії. Яак та Андреас, кожний окремо, також знімали короткометражні, повнометражні та документальні фільми.

Промо-матеріали фільму
Постер
Кадри з фільму
Сценарії просвітницьких заходів
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки