Я – Куба
Режисер: Осе Свенгайм Дрівенес
Країна: Норвегія, Німеччина, Польща
Рiк виробництва: 2014
58 хв
Тема:
  • Права дитини;
Аудиторiя:
  • Студенти;
  • Учні;
  • Вчителі;

Коли сімейний бізнес збанкрутував, батьки Куби і Міколая були змушені виїхати з Польщі та шукати роботу за кордоном. Це фільм про становлення та дорослішання Куби, який повинен піклуватися про свого маленького брата, поки їхні батьки далеко від дому. Та з часом, коли Куба стає підлітком, він перестає відчувати велику відповідальність, що лягла на його молоді плечі. Його сім'ї потрібно ухвалити доленосне рішення. Історія Куби також вдало ілюструє ситуацію в сучасній Європі, оскільки лише в Польщі налічують більше 100 тисяч дітей, яких батьки залишили в пошуках кращої долі на роботах за кордоном. Це відвертий фільм про дітей, які зростають «євросиротами».

автори фільму
Осе Свенгайм Дрівенес

Осе Свенгайм Дрівенес народилася 1977 року в Тромсе на півночі Норвегії. Її режисерським дебютом став документальний фільм «Наша людина в Кіркенесі», який показали телерадіокомпанії NRK і YLE. Є однією з режисерів титулованого норвезького документального серіалу «Маленький шматочок Таїланду». «Я – Куба» – друга режисерська документальна робота Осе. Наразі вона задіяна в пост-продакшні своєї третьої стрічки під назвою «Майко». Співпродюсерами та дистриб’юторами її фільмів є також іноземні представники.

Промо-матеріали фільму
Постер
Кадри з фільму
Сценарії просвітницьких заходів
Я – Куба
25 січня
експерти-консультанти
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки