Паперові зірки
Режисер: Інна Омельченко
Країна: Росія
Рiк виробництва: 2016
41 хв
Тема:
  • Право на людську гідність;
  • Людська гідність;
Аудиторiя:
  • Студенти;
  • Учні;
  • Вчителі;

Аліна ніколи не була в дитячому літньому таборі. У день заїзду вона плаче, а пізніше, увечері, залишається в порожній кімнаті, поки інші веселяться на дискотеці. Але її смуток зникає через кілька днів, і ось вона вже марширує разом з іншими та співає пісні. Поліна також недавно приїхала до табору, але вона не приєдналася до гурту. Вона тримається осібно й живе у світі фантазій. Двоє дівчат живуть разом в одній кімнаті, сплять на розташованих поруч ліжках, але помічають одна одну, лише коли починають виготовляти паперові зірки для конкурсу. 

автори фільму
Інна Омельченко

Інна Омельченко народилася в 1991 році на півдні Росії. Переїхавши до Москви, працювала операторкою-фрілансеркою. У 2014 році виграла грант на навчання в Школі документального кіно і театру Маріни Разбєжкіної та Міхаїла Уґарова.

Промо-матеріали фільму
Постер
Кадри з фільму
Сценарії просвітницьких заходів
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки