Відео медіа-просвітницьких заходів
25 березня 2015 р. у Києві відбулася презентація мережі кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA та онлайн-центру DOCU/CLUB. Їх було створено минулого року в рамках проекту “Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA”, що здійснюється за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні (також Фонду НЕД та Посольства Королівства Нідерланди).
22 травня
Виступ Ігоря Андрушко, начальника Управління соціально-психологічної роботи з засудженими апарату ДПтС України, полковника внутрішньої служби, в рамках конференції «Документальні фільми як інструмент медіапросвіти з прав людини», 28-29 березня 2016 р.
4 квітня
«Ми сподіваємося, що завдяки ресурсу, який є у Docudays UA, завдяки цікавим та провокативним фільмам на тематику прав людини, звичайні громадяни України зможуть краще зрозуміти та закріпити знання про права людини» (c).
22 червня
Лекція Олександра Войтенка, освітнього експерта програми Розуміємо права людини, ГО «MART», в рамках конференції «Документальні фільми як інструмент медіапросвіти з прав людини», 28-29 березня 2016 р.
2 квітня
Виступ Алли Тютюнник, керівниці проекту «Кампанія за права людини за допомогою інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA» про успіхи проекту, в рамках конференції «Документальні фільми як інструмент медіапросвіти з прав людини», 28-29 березня 2016 р.
2 квітня
Ще матеріали
Якщо ви бажаєте у своїй повсякденній практиці використовувати колекцію документальних фільмів Міжнародного кінофестивалю Docudays UA, запрошуємо долучитися до мережі постійно діючих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.
Створити кiноклуб
за підтримки